Druh: Rekreačný dom
Typ: Predaj

   Rekreačná chata sa nachádza v peknom tichom prostredí na samote v osade U Repáka (lokalita Čadca, Rieka - Vojty). Okolité nehnuteľnosti sú využívané prevažne na rekreáciu, niektoré aj na trvalé bývanie. Prístup k chate je 2,5 km po lesnej spevnenej ceste, udržiavanej aj v zime. Nehnuteľnosť bola kolaudovaná r. 2006. Chata je čiastočne podpivničená klenbovou pivnicou. Prízemie je rozdelené na vstupnú predsieň s vstupmi do garáže, kôlne a obytnej časti (obývacia izba, samostatné WC). Ďalšia miestnosť je rozdelená na kuchynskú časť a časť pre hygienu, kde je sprchový kút, elektrický bojler (40L) a schodisko do podkrovnej časti. Tam je vytvorená ďalšia izba – spálňa s odkladacími priestormi po stranách.
   Chata je vykurovaná pieckami na tuhé palivá, v kôlni je zásoba bukového dreva. Stavba má dva zdroje vody – spoločný rezervoár a studňu. Obvodové steny sú zateplené minerálnou vatou a polystyrénom, obložené dreveným obkladom, strecha je pokrytá pozinkovaným plechom. Celkový stav nehnuteľnosti je veľmi dobrý, pravidelne udržiavaný.
   Na pozemku sa nachádza vonkajšie posedenie (stôl s lavicami, studňa, suché WC). Celková výmera pozemku je 281 m2, susedné pozemky sú v užívaní majiteľa nehnuteľnosti.

€43000,00
KONTAKT PREDAJCA

Slavomír Tekel
A.J.K. Reality, spol. s r.o.
Námestie slobody 1016
022 01 Čadca
Tel.+421 905 521 019
Mám záujem o financovanie nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru
Mám viac ako 16 rokov resp. som zákonný zastupca osoby,ktorá nemá ešte 16 rokov.
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. viac info..
Špecifikácia
Druh: Rekreačný dom
Typ: Predaj
Stav Kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: Osobné
Výmera pozemku celkom: 281 m2
Spôsob vykurovania: Tuhé palivá
Odpadové vody: žumpa/septik
Voda: Studňa
Možnosti využitia: rekreácia