Na predaj väčší rekreačný objekt, ČADCAs

Druh: Rekreačný dom
Typ: Predaj

Ponúkame na predaj budovu bývalého mestského rekreačného objektu pod hotelom Husárik v Čadci. Budova je dlhší čas nevyužívaná a je nutná jej rekonštrukcia. Približne pred 10 rokmi bola začatá rekonštrukcia, ktorá však nebola dokončená. Zrealizované je vymurovanie komína, časť elektroinštalácií, osekanie pôvodných obkladov v kúpeľniach. Objekt je podpivničený, úžitková plocha prízemia je cca 110 m2 a podkrovia cca 70 m2. Po stavebnej a statickej stránke nie sú viditeľné žiadne poškodenia. Budova sa predáva len so zastavaným pozemkom. Okolitý pozemok je vo vlastníctve Mesta Čadca.

Prístup k objektu je po spevnenej miestnej ceste. Objekt je napojený na elektrinu a verejný vodovod. Po rekonštrukcii je možné objekt využívať na firemnú alebo súkromnú rekreáciu, teambuildingy a pod.

Cena 30.000 €.

Cena nehnuteľnosti zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. Bezplatne Vám pomôžeme pri vybavení výhodnej hypotéky. Zabezpečíme pre Vás: vyhotovenie znaleckého posudku, vypracovanie projektovej dokumentácie, poistenie nehnuteľností, prepis energií na nového vlastníka, vysporiadanie vlastníckych práv.

€30000,00
KONTAKT PREDAJCA

Mgr. Róbert Kubala
A.J.K. Reality, spol. s r.o.
Námestie slobody 1016
022 01 Čadca
Tel.+421 907 336 493
Mám záujem o financovanie nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru
Mám viac ako 16 rokov resp. som zákonný zastupca osoby,ktorá nemá ešte 16 rokov.
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. viac info..
Špecifikácia
Druh: Rekreačný dom
Typ: Predaj
Lokalita: Čadca
Stav Pôvodný stav
Forma vlastníctva: Firemné
Príjazd: Spevnená cesta
Voda: Vodovod
Elektrina Existujúca prípojka