Na predaj priestranný a zariadený 3-izbový byt v novostavbe, ČADCAs

Druh: 3-izbový byt
Typ: Predaj

Predaj priestranného a vkusne zariadeného 3-izbového bytu v novostavbe Rezidencia Martinkov Potok v Čadci. Novostavba skolaudovaná v jeseni 2010 sa vyznačuje vysokou kvalitou bývania, v blízkosti centra mesta so všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou  a zároveň na dosah prírody.  Kombinácia stavebných konštrukcií s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami je predpokladom minimalizovania spotreby energie na vykurovanie. Energetický certifikát budovy - trieda B - nízkoenergetická stavba.

Byt má podlahovú plochu  84 m2 + pivnica 2 m2 + dva balkóny 8,76 m2.  Byt tvorí predsieň, kúpeľňa, WC s technickou časťou bytu, obývacia izba s kuchyňou a dve priestranné spálne. K bytu patrí pivnica na prízemí bytového domu. Dispozičné riešenie – viď pôdorys bytu. Jedná sa o teplý a slnečný byt s pekným výhľadom. Oknami je byt orientovaný na východnú a severnú stranu.  Veľkou výhodou sú nízke náklady na energie a služby – spolu len cca 100 €/mes. Byt spĺňa požiadavky moderného bývania s vysokým štandardom vybavenia - plastové okná (5 komorové s izolačným dvojsklom), vstupné bezpečnostné protipožiarné dvere (Sherlock), interiérové dvere s obložkovou zárubňou, plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady, telefónna a dátové rozvody, televízna prípojka v každej miestnosti, vlastný satelit. Vykurovanie je podlahové prostredníctvom vlastného elektrického kotla s reguláciou priestorovým termostatom. Ohrev vody zabezpečuje vlastný elektrický akumulačný bojler.

V cene bytu je zariadenie v obstarávacej cene 30.000 € - kuchynská linka so spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rúra, varná doska, digestor), vstavané skrine na chodbe a v spálni, skrinky, skrine, komody, nočné stolíky, postele (bez matracov), police, sedacia súprava. Zariadenie je maximálne zachovalé – ako nové.

K bytu je možné zakúpiť kryté parkovacie státie v areáli bytového domu za cenu 7.000 €.

V areáli bytového domu sa nachádza detské ihrisko, zriadený je prístrešok pre kontajnery komunálneho odpadu. V bytovom dome je v spoločných priestoroch nainštalovaný kamerový systém.

Byt nevyžaduje ďalšie investície. Voľný je ihneď po vyplatení kúpnej ceny.

 

Cena nehnuteľnosti zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. Bezplatne Vám pomôžeme pri vybavení výhodnej hypotéky. Zabezpečíme pre Vás: vyhotovenie znaleckého posudku, vypracovanie projektovej dokumentácie, poistenie nehnuteľností, prepis energií na nového vlastníka, vysporiadanie vlastníckych práv.

€113000,00
€109000,00
KONTAKT PREDAJCA

Mgr. Róbert Kubala
A.J.K. Reality, spol. s r.o.
Námestie slobody 1016
022 01 Čadca
Tel.+421 907 336 493
Mám záujem o financovanie nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru
Mám viac ako 16 rokov resp. som zákonný zastupca osoby,ktorá nemá ešte 16 rokov.
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. viac info..
Špecifikácia
Druh: 3-izbový byt
Typ: Predaj
Lokalita: Čadca
Stav Novostavba
Výmera v m2 86
Rok výstavby 2010
Forma vlastníctva: Firemné
Kvalitatívny štandard: Klasické materiály
Spôsob vykurovania: Elektrina
Pivnice: Áno
Výťah áno