Na predaj nový 3-izbový byt s terasou, ČADCAs

Druh: 3-izbový byt
Typ: Predaj

Ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v Čadci v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou v dosahu – základná škola, škôlka, supermarket, zástavka MHD, nemocnica. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí dvojbytového rodinného domu v dolnej časti Okružnej ulice v Čadci. Byt tvorí priestranná obývacia izba s kuchyňou, spálňa, detská izba, šatník (prípadne malá pracovňa), kúpeľňa s WC, zádverie a dve pivničné miestnosti v suteréne. K bytu patrí priestranná terasa prístupná z obývacej izby s orientáciou na západnú stranu a tiež podiel na zastavanom a priľahlom pozemku, na ktorom bude vybudované parkovacie státie pre dve autá (úprava plôch v cene bytu). V obývacej izbe sa nachádza komín, pripravený na zapojenie krbových kachlí alebo krbu.

Plocha bytu a príslušenstva:

-          Byt 72,95 m2

-          Pivnice 36,64 m2

-          Krytá terasa 11,54 m2

-          Spoločné priestory 28,38 m2

-          Plocha pozemku 496 m2 (z toho zastavaná plocha 122 m2) – výmera pozemku prislúchajúca na spoluvlastnícky podiel k bytu je 227,41 m2

Byt je klasifikovaný ako nízkoenergetická stavba – murivo je z kvádrov zateplených 15 cm polystyrénom. Vykurovanie je podlahové elektrické s možnosťou krbu. Byt má samostatné meranie vody a elektriny. Parkovanie je možné na priľahlom pozemku, ktorý bude ešte upravený (úprava v cene). Byt sa predáva v štádiu „holobyt“ – príprava na kuchynskú linku, rozvody vody a odpadov, elektroinštalácie ukončené zásuvkami a vypínačmi, vstupné dvere do bytu, plastové okná. Potrebné je dokončiť obklad a dlažbu v kúpeľni, sanitu, bojler, podlahy, interiérové dvere (4 ks), kuchynskú linku a ostatné zariadenie.

Znalecká hodnota bytu s príslušenstvom je 125.000 €. Kúpna cena 89.000 €.

Cena nehnuteľnosti zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. Bezplatne Vám pomôžeme pri vybavení výhodnej hypotéky. Zabezpečíme pre Vás: vyhotovenie znaleckého posudku, vypracovanie projektovej dokumentácie, poistenie nehnuteľností, prepis energií na nového vlastníka, vysporiadanie vlastníckych práv.

 

€95000,00
€89000,00
KONTAKT PREDAJCA

Mgr. Róbert Kubala
A.J.K. Reality, spol. s r.o.
Námestie slobody 1016
022 01 Čadca
Tel.+421 907 336 493
Mám záujem o financovanie nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru
Mám viac ako 16 rokov resp. som zákonný zastupca osoby,ktorá nemá ešte 16 rokov.
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. viac info..
Špecifikácia
Druh: 3-izbový byt
Typ: Predaj
Lokalita: Čadca
Stav Novostavba
Rok výstavby 2017
Forma vlastníctva: Osobné
Kvalitatívny štandard: Klasické materiály
Pivnice: Áno
Výťah nie