Na predaj nízkoenergetický dom s tepelným čerpadlom, RAKOVÁs

Typ: Predaj
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v obci Raková – časť U Sihelníka. Dom bol postavený v r. 2011 na kamenných základoch pôvodnej stavby. Postavený je z pálenej tehly hr. 50 cm + izolácia vatou 10 cm. Energetický certifikát – nízkoenergetická stavba.

Na prvom podlaží domu sa nachádza priestranný 2-izbový byt, ktorý tvorí obývacia izba s kuchyňou, jedna spálňa, kúpeľňa s WC, sklad a schodisko do pivnice. Na poschodí je 4-izbový byt so samostatným vchodom zvonku – pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, troch spální, priestrannej kúpeľne s WC a lodžie orientovanej na slnečnú južnú stranu. Podpivničená je približne polovica domu – pivničné priestory sú rozdelené na dve časti, každá so samostatným prístupom.

Kúrenie v celom objekte je podlahové, pričom zdrojom tepla je tepelné čerpadlo napojené na dva vrty s hĺbkou 400 m. Technická časť kúrenia je umiestnená v jednej pivničnej miestnosti. Na oboch podlažiach sa v obývacej izbe nachádzajú krby s prieduchmi do izieb.

Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu, elektrina je 220 aj 380 V. Výmera pozemku je 757 m2. Výhodou je dobrá občianska vybavenosť v obci a tiež malá vzdialenosť od Čadce – len cca 1,5 km.

€150000,00
KONTAKT PREDAJCA

Mgr. Róbert Kubala
A.J.K. Reality, spol. s r.o.
A. Hlinku 28
022 01 Čadca
Tel.+421 907 336 493
Mám záujem o financovanie nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru
Špecifikácia
Lokalita: Raková
Typ: Predaj
Rok výstavby 2011
Stav Novostavba
Druh: Rodinný dom
Elektrina Existujúca prípojka
Výmera pozemku celkom: 757 m2
Forma vlastníctva: Osobné
Kvalitatívny štandard: Klasické materiály
Príjazd: Asfaltová cesta
Spôsob vykurovania: Kombinované
Voda: Vodovod
Pivnice: Áno
Odpadové vody: verejná kanalizácia
Možnosti využitia: trvalé bývanie