HYPOTÉKA

 

Sme si vedomí skutočnosti, že kúpa, výstavba, či rekonštrukcia nehnuteľností na bývanie je z prevažnej časti financovaná formou hypotekárneho úveru. Pre spoluprácu v tejto oblasti sme si vybrali spoľahlivého partnera s výbornými referenciami od klientov - spoločnosť Smart Brokers s.r.o.

Spoločnosť Smart Brokers s.r.o. bola založená v roku 2006 so zameraním na finančné sprostredkovanie. Od 20.10.2010 je zapísaná v registri Národnej banky Slovenska ako Samostatný finančný agent v sektore poskytovania úverov a spotrebiteľských úverov a v sektore prijímania vkladov. Sprostredkovanie finančných služieb v oblasti hypotekárneho financovania je poskytované prostredníctvom Podriadených finančných agentov - hypotekárnych brokerov registrovaných v registri Národnej banky Slovenska.

Hlavnou náplňou našej činnosti je poskytovanie profesionálnych hypotekárnych služieb so zameraním na  proklientský prístup. Uvedomujeme si, že kľúčom k úspechu sú spokojní klienti. Referencie našich klientov, ako aj výsledky hypotekárnych brokerov s dlhoročnou praxou v obore, posúvajú spoločnosť Smart Brokers medzi najlepších externých partnerov finančných inštitúcií pôsobiacich na slovenskom finančnom trhu.

Sprostredkovanie hypotekárneho úveru v ktorejkoľvek banke je bezplatné

 

 

Kontakt:

Vyhľadávanie