EXKLUZÍVNE – Na predaj rodinný dom ČADCA – centrums

Typ: Predaj
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom vo výbornej lokalite na Pribinovej ulici v Čadci. Dom sa nachádza v uličnej zástavbe rodinných domov na slnečnom a rovinatom pozemku s výmerou 516 m2. Svojou polohou v rámci mesta spĺňa kritéria ako na bývanie, tak aj na komerčné využitie (kancelárie), sídlo spoločnosti a pod.

Dom bol daný do užívania začiatkom 60-tych rokov. Postavený je z tehly kombinovanej s kvádrami. Počas užívania domu došlo k viacerým renováciám a modernizáciám – kúpeľňa, kuchyňa, časť podláh. Najnovšie bola v dome menená elektroinštalácia. Okná, strešná krytina (plech), rozvody kúrenia sú pôvodné. Zdrojom tepla je v súčasnosti elektrický kotol, pričom je možné taktiež zapojenie kotla na tuhé palivá. Plynová prípojka nie je zriadená, ale vedenie plynu je na hranici pozemku. Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu.

Celý dom je podpivničený (sklady, kotolňa a práčovňa). Na prízemí sa nachádzajú tri priestranné izby, kuchynka, špajza, kúpeľňa s WC, chodba, predsieň a schodisko. Na poschodí nájdeme povalu, tri izby a priestrannú terasu s plochou 30 m2. Sprístupnený je tiež podkrovný priestor.

Na pozemku sa nachádza murovaná garáž s plochou 24 m2.

Výhodou domu je okrem jeho polohy taktiež vnútorné dispozičné riešenie miestností a zachovalý stav.

Cena nehnuteľnosti zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. Bezplatne Vám pomôžeme pri vybavení výhodnej hypotéky. Zabezpečíme pre Vás: vyhotovenie znaleckého posudku, vypracovanie projektovej dokumentácie, poistenie nehnuteľností, prepis energií na nového vlastníka, vysporiadanie vlastníckych práv.

€120000,00
KONTAKT PREDAJCA

Mgr. Róbert Kubala
A.J.K. Reality, spol. s r.o.
A. Hlinku 28
022 01 Čadca
Tel.+421 907 336 493
Mám záujem o financovanie nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru
Špecifikácia
Lokalita: Čadca
Typ: Predaj
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Druh: Rodinný dom
Forma vlastníctva: Osobné
Kvalitatívny štandard: Klasické materiály
Výmera pozemku celkom: 516 m2
Príjazd: Asfaltová cesta
Spôsob vykurovania: Elektrina
Voda: Vodovod
Pivnice: Áno
Odpadové vody: verejná kanalizácia
Možnosti využitia: bývanie aj podnikanie