MOŽNOSŤ REZERVÁCIE! Na predaj nové byty, ČIERNEs

Typ: Predaj
Druh: 3-izbový byt

A.J.K. realitná kancelária ponúka na predaj nové byty v radovej bytovej zástavbe v obci Čierne.

LOKALITA

Bytový dom sa nachádza v dolnej časti obce na slnečnom a rovinatom pozemku. Centrum obce je vzdialené približne 600 m, do okresného mesta Čadce je 7 km. Obec Čierne sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou – základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Bezpečnosť detí pri chodení do a zo školy a škôlky zvyšuje chodník, ktorý vedie mimo hlavnej cesty od bytového domu až do centra obce. Po dokončení diaľničného obchvatu Čadce sa značne zlepší aj doprava smerom na Žilinu. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Česko a Poľsko.

 

STAVBA

Architektonické riešenie zástavby sa vyznačuje nadčasovým dizajnom a zároveň praktickým riešením dispozície bytov s dôrazom na minimálnu energetickú náročnosť. Orientácia okien je na juhozápadnú a severovýchodnú stranu. Radová bytová zástavba pozostáva z 18 bytových jednotiek s nadštandardným vybavením, umiestnených v deviatich dvojpodlažných objektoch – jeden byt sa nachádza na prízemí a druhý na poschodí domu. Každý byt má samostatný vchod z vonku, pričom bytová jednotka na poschodí je prístupná exteriérovým schodiskom.

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov a moderných technologických postupoch spĺňajú tepelno-izolačné vlastnosti bytového domu kritériá na zaradenie medzi nízkoenergetické stavby. Pre ešte lepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu sú použité okná z izolačným trojsklom.

Tepelná pohoda v bytoch je zabezpečená podlahovým kúrením, so samostatnou automatickou reguláciu pre každý byt. Zdroj tepla bude z centrálnej kotolne, ktorá bude umiestnená v samostatnom objekte na pozemku pri bytovom dome.  Vykurovanie a tiež chladenie počas horúcich letných dní bude zabezpečovať tepelné čerpadlo.

 

BYTY

Radovú bytovú zástavbu tvoria 3-izbové byty s podlahovou plochou 75 m2. Každý byt tvorí zádverie, priestranná obývacia izba s kuchyňou, WC, kúpeľňa, chodba, spálňa a detská izba. Byt na prízemí má vyhradený priestor na vonkajšie sedenie pri vchode do bytu a tiež priestor na terasu s plochou 21 m2, ktorá je prístupná zo spálne. K bytu na poschodí patrí zasa priestranný balkón s podlahovou plochou 11,8 m2.

Byty sa ponúkajú na predaj dokončené v štandardnom vybavení, ktoré obsahuje:

-          Laminátové plávajúce podlahy v izbách

-          Keramická dlažba v zádverí, WC, kúpeľni, na balkóne

-          Keramické obklady v kúpeľni a WC

-          Sanita – vybavenie kúpeľne a WC (umývadlo, sprchovací kút alebo vaňa, batérie)

-          Plastové okná a vstupné dvere s izolačným trojsklom

-          Interiérové dvere s obložkovými zárubňami

Vybavenie bytov nezahŕňa kuchynskú linku a svietidlá. Kompletné dokončenie bytu je možné taktiež na základe individuálneho výberu použitých materiálov.

K bytom je možné odkúpiť si do osobného vlastníctva parkovacie miesto na pozemku pred bytovým domom. Pre mamičky s deťmi bude vybudované detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, pieskoviskom a lavičkami. Vedľa bytového domu bude postavený samostatný objekt, v ktorom sa budú nachádzať okrem spoločnej kotolne tiež samostatné priestory pre každý byt slúžiace ako pivnica, alebo na odkladanie kočíkov, bicyklov a podobne.

 

PODLAHOVÉ PLOCHY A PRÍSLUŠENSTVO:

3-izbový byt..........................................75 m2

Terasa (byt na prízemí)............................21 m2

Balkón (byt na poschodí).........................11,8 m2

Pivnica (započítaná v ploche bytu)............2 m2

 

FINANCOVANIE

Financovanie kúpy bytu v radovom bytovom dome bude možné realizovať po častiach z vlastných zdrojov záujemcov a samozrejme aj formou hypotekárneho úveru, ktorý zabezpečujú špecialisti na hypotéky zo spoločnosti Smart Brokers.

 

DOKONČENIE

Kolaudácia a odovzdávanie bytov do užívania na jar 2018.

€69500,00
KONTAKT PREDAJCA

Mgr. Róbert Kubala
A.J.K. Reality, spol. s r.o.
Námestie slobody 1016
022 01 Čadca
Tel.+421 907 336 493
Mám záujem o financovanie nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru
Mám viac ako 16 rokov resp. som zákonný zastupca osoby,ktorá nemá ešte 16 rokov.
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. viac info..
Špecifikácia
Výmera v m2 75
Lokalita: Čierne
Typ: Predaj
Rok výstavby 2017
Stav Novostavba
Druh: 3-izbový byt
Výťah nie
Kvalitatívny štandard: Klasické materiály
Príjazd: Asfaltová cesta
Spôsob vykurovania: Tepelné čerpadlo
Pivnice: Áno