Rekreačná chata
ČADCA, U Repáka
43 000 EUR

výborný stav
pekný výhľad
tiché prostredie

Apartmán na predaj
OŠČADNICA
centrum

26 m2
38.500 EUR

Pozemok pre výstavbu
polyfunkčnej budovy
ČADCA

Výborná lokalita
investičný zámer

Pozemok
1800 m2
RAKOVÁ
Korchaň

15,70 EUR/m2
(28.260 EUR)
vhodný pre rodinný dom, rekreačnú chatu

PONUKA (chcem predať, prenajať)
Takto označené polia sú pre odoslanie formulára povinné.
 
operácia:
 
druh:
min.výmer:
min.cena:
kraj:
obec:
 
  technické parametre
voda:
elektro:
kanalizácia:
plyn:
vykurovanie:
telefón:
káblová prípojka:
internet:
pivnica:
výťah:
garáž:
doplňujúce údaje:
 
  kontakt
titul:
meno:
priezvisko:
firma:
ulica:
obec:
PSČ:
 
E-Mail:
Telefón:
 
Mám viac ako 16 rokov resp. som zákonný zastupca osoby,ktorá nemá ešte 16 rokov.
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v zmysle GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. viac info.."
 
 
Vďaka našej širokej databáze, v ktorej evidujeme záujemcov o kúpu domu, bytu, pozemku či inej nehnuteľnosti Vám môžeme zabezpečiť najvýhodnejší predaj Vašej nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť, ktorej predaj sprostredkujeme, je prezentovaná prostredníctvom našej webovej stránky, týždenníkov, vývesných tabúľ a najväčších internetových realitných portálov. Našou úlohou je odbremeniť Vás od starostí a stresov, s ktorými neraz predaj nehnuteľnosti súvisí. S potenciálnymi kupcami absolvujeme obhliadky nehnuteľnosti a v prípade uskutočnenia obchodu Vám vyhotovíme všetky potrebné dokumenty / zmluvu o budúcej zmluve, kúpno-predajné zmluvy, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností a pod./. Taktiež vieme zabezpečiť kúpu nehnuteľnosti cez hypotekárny úver v spolupráci s najväčšími bankami na Slovensku. A nakoniec, čo je podstatné, ochránime Vás pred možným podvodným, či špekulatívnym konaním, ktoré môže súvisieť s predajom Vašej nehnuteľnosti. Veríme, že budete s našimi službami spokojní a ďakujeme všetkým našim klientom za prejavenú dôveru.

Ak máte akékoľvek otázky, radi Vám odpovieme v našej kancelárii, alebo na našich telefónnych číslach. V prípade, že máte záujem o naše služby, vyplňte prosím tento nezáväzný formulár*.
A.J.K. reality spol. s r. o.
*Spoločnosť  A.J.K. reality  rešpektuje súkromie všetkých užívateľov svojej stránky a preto informácie touto formou poskytnuté nebudú v žiadnom prípade ďalej poskytované tretím osobám ani inak bez súhlasu použité.
 
Vyhľadávanie